Overzicht

Gezocht: enthousiaste doktersassistente in Hillegom (8 - 16 uur)

30 januari 2023
Hillegom, Nederland
2.179 - 3.321

Functieomschrijving 

Word jij onze nieuwe collega doktersassistente? Binnen onze huisartsenpraktijk staan verbinding en ontwikkeling centraal. Samenwerken in een hecht team, waar eenieder zijn eigen expertise heeft en zichzelf verder kan ontwikkelen, maar waar ook ruimte is voor gezelligheid; daar hechten wij veel waarde aan.

Je komt te werken in een jonge organisatie die werkzaam is in een geheel nieuw verbouwd gezondheidscentrum in Hillegom. Ons team bestaat uit twee praktijk houdende huisartsen, twee waarnemend huisartsen, vier doktersassistenten, een praktijkondersteuner somatiek, twee praktijkondersteuners GGZ en een praktijkverpleegkundige ouderenzorg/somatiek. Daarnaast streven wij naar een multidisciplinaire samenwerking met andere zorgprofessionals en met de gemeente Hillegom. Wij zijn een NPA-geaccrediteerde praktijk.

De doktersassistenten spelen een belangrijke rol binnen ons team. Zij zijn het eerste aanspreekpunt voor de patiënten en hebben een breed takenpakket waar iedereen eigen neventaken heeft. Wij doen veel eigen verrichtingen waarbij er dagelijks een assistentenspreekuur is (denk aan holters, 24-uurs bloeddrukmetingen, uitstrijkjes, doppleronderzoek, injecties, wratten spreekuur). Ook ondersteunen onze assistenten de huisartsen en POH door het doen van huisbezoeken bij ouderen. 

Wat vragen wij?

  • (Bijna) afgeronde opleiding tot doktersassistente
  • Ervaring als doktersassistente binnen de eerstelijn is een pré
  • Ervaring met Medicom is een pré 

Wat bieden wij?

  • Een boeiende en afwisselende functie in een organisatie waarin kwaliteit, en nauwe & prettige samenwerking centraal staan
  • Het betreft een contract voor bepaalde tijd, liefst per 1-3-2023 (later starten is ook bespreekbaar), met een proeftijd van 1 maand en uitzicht op een vaste aanstelling
  • Voor 8 tot 16 uur per week, werkdagen in overleg
  • Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Huisartsenzorg
  • Gezellige teamuitjes en praktijkborrels

Ben jij deze teamplayer, die flexibel en leergierig is en houdt van participeren in een veelzijdig team? Houd je van afwisseling in de zorgverlening, waarbij elke patiënt zijn eigen verhaal heeft? Waarbij je als doktersassistente ook huisbezoeken aflegt? Wij verwelkomen je graag binnen onze huisartsenpraktijk!

Reageer via onderstaande button!

Aantal werknemers
6
Mail icon