Overzicht

Huisarts Waarnemer (M/V) (ivm zwangerschapsverlof) (8 - 27 uur)

23 februari 2023
Nederland

Vanwege het zwangerschapsverlof van onze vaste waarneemster, zijn wij tijdelijk op zoek naar een nieuwe tijdelijke collega. Wij zijn per 1 juni 2023 op zoek naar een enthousiaste collega die graag de handen uit de mouwen steekt en die zich voor de duur van het zwangerschapsverlof aan onze praktijk wil verbinden.

Wij zoeken iemand voor 3 dagen per week (maandag, woensdag en donderdag). Wij zijn een gemoedelijke, middelgrote, vooruitstrevende, moderne, goed georganiseerde en geaccrediteerde duo praktijk in Schijndel. Samen staan wij garant voor kwalitatieve goede patiĆ«ntenzorg in een fijn, goedlopend team.Ons team bestaat momenteel uit 3 huisartsen, 2 POH-S, 2 POH-GGZ, 4 assistentes, 1 stagiaire en 1 praktijkmanager. 

Wij werken met Medicom. Diensten worden gedaan via Huisartsenposten Oost-Brabant (Uden), wij vinden het fijn als je de mogelijkheid hebt zo nodig diensten van ons over te nemen. In de zomervakantieperiode is het mogelijk om gedurende 6 weken 5 dagen per week te werken. Heb jij interesse om ons team te komen versterken en samen met ons zorg te dragen voor onze fijne patiƫntenpopulatie?

Reageer direct op onze vacature via onderstaande button!

Plaatsnaam
Aantal werknemers
13
Mail icon